
A commandos strike force egy 3D-s taktika FPS játék. Maga a játék a 2. világháború idején játszódik, a játékos francia ellene álok bőrébe bújhat bele. Maga játék egy sor feladatott tartalmaz, mindegyikben terméseztessen, a németek hadi táborát kell ritkítani különb féle fegyverekkel. A játék hoz magyar nyelv is társul, amit bárki le tudd tölteni z internetről. Én úgy gondolom, a játék csöppet sem nevezhető unalmasnak izgalmas missziók s izgalmas feladatók vannak mindig más és más helyszíneken. Azok, akik szeretik a 2. világháborús játékokat azok ezt a játékot is díjazni fogják. Rendszer igénye minimális szinte bár milyen gépen elfut. Grafikája szerintem egész élvezhető a hanghatások is egész élethűre sikeredtek. A játék nagy előnye számomra hogy egy gombnyomással bármikkor s bárhol menthetjük játékunk aktuális állását. s egyszerre több mentési pontot is létrehozhatunk. Így ha esetleg elesnénk, egy csatában nem kell a missziót a leg elejéről kezdenünk, hanem kezdhetjük, onnan ahol utoljára mentetünk. A szemfülesek, amikkor már látják, hogy szorul, a kötél gyorsan mentenek s ezzel is minimálisra csökkentve az úgymond fölösleges újra játszást. Érdem meg próbálni ezt a játékot. Én csak ajánlani tudom mindenkionek. Jó szórakozást.
Rendszer követelmény:Minimális:Processzor: 1800 MhzMemória: 512 MbVideo memória: 64 MbRendszer: Windows xpSzabad hely: 2900MbHang: Direkt X 9c.
Ajánlott:Processzor: 2400 MhzMemória: 512 MbVideo memória: 128 MbRendszer: Windows xpSzabad hely: 2900MbHang: Direkt X 9c.
Kapcsolódó fórumok:
- szekxanyák
Hozzászólások (0)
Jelentkezz be, hogy hozzászólhass!
BejelentkezésMég nincs hozzászólás.
Legyél az első, aki hozzászól!