Hogyan viselkedjünk megbetegedett családtagunkkal szemben? Hogyan tudunk segíteni, hogy minél gyorsabban meggyógyuljon szerettünk?
Beszélgessünk vele a betegségről, tudjuk meg, hogy ő mennyit tud róla. Ha van olyan információnk amivel ő nem rendelkezik az adott betegségről, osszuk meg vele a gondolatainkat. Ez azért lényeges, mert már egy fél gyógyulással felér csak az, hogy beszélhet róla.
Segítsünk abban, hogy a dolgot ne problémaként kezelje, hanem egy megoldandó feladatként. Vagy hívjuk fel a figyelmét arra, amikor másnak volt ilyen betegsége. Ő hogy állt hozzá, hogyan próbált meg segíteni. Gyakorlatilag ezzel eltereljük a figyelmét saját bajáról.
Vagy beszéljünk ismerősünkről, aki így-vagy úgy gyógyult ki ebből a betegségből. Súlyosabb esetekben hivatkozzunk az orvostudomány fejlettségére, mindenképpen a gyógyulás álljon a fókuszban.
Ha van gyakorlati tudásunk a gyógyításban, / agykontroll, reiki, eft… / mondjuk el neki. Agykontroll=szellemi, reiki és eft energetikai gyógyítási technika, ezekre mindenki képes, ha ismeri a gyógyítási elvet.
Egy a lényeg ne kezdjünk el kurozsolni, bízzuk rá, hogy választ-e a lehetőségek közül és melyiket. Figyelmeztessük, hogy ezek nem váltják ki az orvosi ellátást csak segíthetik a mielőbbi gyógyulást.
Ajánlhatunk még gyógynövényeket, amik a betegség szempontjából fogyaszthatóak.
Az igazi gyógyulásnak nem csak fizikai / test /, hanem szellemi / gondolat / és lelki / érzelem / síkon is végbe kell mennie.
Ez minden betegségre érvényes!
Lehetőség szerint legyünk vele sokat, tüntessük ki figyelmünkkel, de ne vigyük túlzásba.
Címkékbetegség energia figyelem gyógyulás viselkedés
Ezt mindenképpen olvasd el!
Háztartások energiája a földgáz
A földgáz a világ energiaszükségletének több mint a 20 százalékát teszi ki. A kialakulásához messzire …