Kezdőlap / A(z) m%C3%A9hpolip%20alternat%C3%ADv%20gy%C3%B3gy%C3%ADt%C3%A1sa fórumtémák: (page 20)

A(z) m%C3%A9hpolip%20alternat%C3%ADv%20gy%C3%B3gy%C3%ADt%C3%A1sa fórumhoz témák:


Hollókői látkép

...a falu megőrizhette eredeti varázsát. Palócföld éke, s egyben Közép-Európa legépebben megmaradt, egységes palóc építészeti stílust tükröző faluja Hollókő, melynek legnagyobb értéke az ófalu nagy részét kitevő, 58 védett épületet...

Érdekel a cikk folytatása? »

Bárcsak tudtam volna

...sőt nagyon jó volt. Ezeken a helyeken találkozhattam olyan nőkkel, akik körülbelül arra az időre várták a babájukat, mint én. Szülés után összejárogattunk és beszélgettünk. Tanácsokat adtunk egymásnak, és elmondhattuk...

Érdekel a cikk folytatása? »

Köpölyözés

...és felgyülemlésére utal, véresen köpölyözik. A vértelen köpölyözés az úgynevezett „hideg” vagy sápadt gelozis. Ez a módszerhatásos lehet a levert, indítékhiányban szenvedő betegek gyógyítására. Ez az eljárás sok megbetegedés esetében...

Érdekel a cikk folytatása? »

Sarkad

...Boldizsár volt. I. Rákóczi György erdélyi fejedelem a határ védelmében fontos várat tovább erősítette, és Sarkadot 1644-ben hajdúvárosi rangra emelte. Ezt 1715-ben elveszítették, de a mezővárosi jog 1887-ig megmaradt. A...

Érdekel a cikk folytatása? »

Vércsoport diéta

...elmaradt. Ekkor jöttek rá arra, hogy az emberek szervezete nem egyformán reagál egyes élelmiszerekre. D’Adamo doktor és munkatársai meghatározták azt is, hogy melyik vércsoportnak milyen vitaminokra, gyógynövényekre van szüksége ahhoz,...

Érdekel a cikk folytatása? »

Friss fórum hozzászólások