Kezdőlap / A(z) %c3%a1lkapocs+fesz%c3%adt%c5%91+f%c3%a1jdalom fórumtémák: (page 54)

A(z) %c3%a1lkapocs+fesz%c3%adt%c5%91+f%c3%a1jdalom fórumhoz témák:


A hinduizmus alapelvei

A több ezer éves múltra visszatekintő hinduizmus a legrégebbi világvallás. Kr. e. körülbelül 1800-ban keletkezett, legkorábbi ismert elemeivel az Indus-völgyi civilizációban találkozunk. A fennmaradt istenszobrok arra utalnak, hogy a korabeliek...

Érdekel a cikk folytatása? »

Bárcsak tudtam volna

...sőt nagyon jó volt. Ezeken a helyeken találkozhattam olyan nőkkel, akik körülbelül arra az időre várták a babájukat, mint én. Szülés után összejárogattunk és beszélgettünk. Tanácsokat adtunk egymásnak, és elmondhattuk...

Érdekel a cikk folytatása? »

Köpölyözés

...és felgyülemlésére utal, véresen köpölyözik. A vértelen köpölyözés az úgynevezett „hideg” vagy sápadt gelozis. Ez a módszerhatásos lehet a levert, indítékhiányban szenvedő betegek gyógyítására. Ez az eljárás sok megbetegedés esetében...

Érdekel a cikk folytatása? »

Sarkad

...Boldizsár volt. I. Rákóczi György erdélyi fejedelem a határ védelmében fontos várat tovább erősítette, és Sarkadot 1644-ben hajdúvárosi rangra emelte. Ezt 1715-ben elveszítették, de a mezővárosi jog 1887-ig megmaradt. A...

Érdekel a cikk folytatása? »

Vércsoport diéta

...elmaradt. Ekkor jöttek rá arra, hogy az emberek szervezete nem egyformán reagál egyes élelmiszerekre. D’Adamo doktor és munkatársai meghatározták azt is, hogy melyik vércsoportnak milyen vitaminokra, gyógynövényekre van szüksége ahhoz,...

Érdekel a cikk folytatása? »

Friss fórum hozzászólások