Kezdőlap / A(z) fogh%C3%BAz%C3%A1s%20ut%C3%A1n%20sz%C3%A9nsavas%20%C3%BCd%C3%ADt%C5%91 fórumtémák: (page 21)

A(z) fogh%C3%BAz%C3%A1s%20ut%C3%A1n%20sz%C3%A9nsavas%20%C3%BCd%C3%ADt%C5%91 fórumhoz témák:


A Pap

...ilyen foghíjasan képelte el a jó és rossz csatáját? Majd ti magatok eldöntitek, nekem erős hiányérzetem támadt a másfél órás játékidő után, elnéztem volna még a vámpírok és papok küzdelmét....

Érdekel a cikk folytatása? »

Ismerjük meg a tudatunkat

...gondolatát, ennek az a legbiztosabb útja, hogy nyomon követjük, miképp jutott el ahhoz az emberiség…” A tudati jelenségek tapasztalati megismerésének nehézségei, a tudat-mechanizmusok megfigyelhetetlensége különböző misztifikációkra adtak alkalmat a tudat...

Érdekel a cikk folytatása? »

Hálózat tévé

...tévé 2002-ben született, a nap 24 órájában fogható. A csatorna folyamatosan fejlődött, így már rengeteg színes adással, hírekkel, közkedvelt sorozatokat és figyelemfelkeltő filmeket sugároz, de nagy hangsúlyt fektet arra is,...

Érdekel a cikk folytatása? »

A leopárdgekkó tápláléka

...tücsök, kisállat kereskedésben is beszerezhetjük, vagy szabadtéren is foghatunk, ilyenkor azonban óvakodjunk a vegyszerrel kezelt területektől, hiszen ez nem csak a rovarokra, hanem kisállatunkra is veszélyt jelenthet. Heti kétszer-háromszor 5-6...

Érdekel a cikk folytatása? »

Paul

Történetünk ott indul, hogy az 1940-es években Paul (akkor még nem így hívták) lezuhan űrhajójával egy farmra, ahonnan kis idő múlva elráncigálják őt egy titkos katonai bázisra és napjainkig ott...

Érdekel a cikk folytatása? »

Pizzatekercs

...hozzáadunk kb. 3-4 dl vizet, pirospaprikát, ízlés szerint lehet erős pirospaprikát is, vegetát, borsot, bazsalikomot, majoránnát, friss zöldség zöldjét, 2 kávéskanál sót, ízlés szerint tehetünk bele piros aranyat is. Mikor...

Érdekel a cikk folytatása? »

Friss fórum hozzászólások