Kezdőlap / A(z) milyen házat építsek magazin 2011 fórumtémák: (page 10)

A(z) milyen házat építsek magazin 2011 fórumhoz témák:


Vasököl (2011)

A Shawn Levy (Szakítópróba, Éjszaka a múzeumban) rendezte amerikai sci-fi akciófilm a Vasököl (Real Steel) 2011. október 6-án kerül a hazai mozikba. A nem túl távoli jövőben játszódó izgalmas akciófilmben...

Érdekel a cikk folytatása? »

Ismeretlen föld (2010)

...elnyert díjjal és 13 jelöléssel rendelkezik a világ filmfesztiváljain, emellett pedig a 2011-es Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon pedig megnyerte a Panoráma Közönségdíjat. A film hazai bemutatója 2011. szeptember 29-én lesz. rendező:...

Érdekel a cikk folytatása? »

Hétköznapi pár (2011)

Az angol David Mackenzie rendező Hétköznapi pár (Perfect Sense) című német-angol-svéd-dán romantikus drámája januárban debütált a Sundance Filmfesztiválon, amit 2011. szeptember 29-én mutatnak be a hazai mozik. David Mackenzie a...

Érdekel a cikk folytatása? »

Drive – Gázt! (2011)

...magyarul Gázt! című amerikai akciófilmjének bemutatója 2011. szeptember 15-én volt Magyarországon. A film különös keveréke az akció és művészfilmnek. Aki egy pörgő akciófilmet vár, annak túl sok lesz benne a...

Érdekel a cikk folytatása? »

Rövidesen indul az adósmentés

...magasabbak az előzően fizetett fix részleteknél. 2011. június 20-án az Országgyűlés elfogadta a devizakölcsönök törlesztési árfolyamának rögzítéséről és a lakóingatlanok kényszerértékesítésének rendjéről szóló törvényjavaslatot. A jogszabály szerint a devizaalapú jelzáloghitellel...

Érdekel a cikk folytatása? »

Friss fórum hozzászólások