Kezdőlap / A(z) j%C3%A1va%20tea%20anyagcsere%20gyors%C3%ADt%C3%B3 fórumtémák: (page 9)

A(z) j%C3%A1va%20tea%20anyagcsere%20gyors%C3%ADt%C3%B3 fórumhoz témák:


A szőrtelen férfi

...szőrszálak és a gyulladt szőrtüszők sok bosszúságot okozhatnak. A bőrtápláló krémek, a szőrtelenítés utáni bőrnyugtató és gyulladásgátló készítmények kifogyhatatlan tárházával találkozhatunk kimondottan férfiak számára is. Tartós eredmény elérése érdekében az...

Érdekel a cikk folytatása? »

Alkalmi smink

...hosszú szempilla valóban gyönyörű keretet ad a szemnek, de az összeragadt csomók inkább nevetséges hatást keltenek. Ha szükséges,akkor használhatunk egy kevés arcpirosítót is, de vigyázni kell itt is. A mértéktelen...

Érdekel a cikk folytatása? »

Mellbimbóvédő

...a gyermekágyas édesanyáknak bimbóvédőt ajánlanak és később nehézségei támadnak, ha meg akar tőle szabadulni. Könnyebben boldogul a kíméletes leszokratással, ha higgadt, türelmes és elszánt. Próbálja meg kisbabáját újra és újra...

Érdekel a cikk folytatása? »

Hitler politikai tevékenységei

...évek második felétől. Különös tehetsége volt ahhoz, hogy alkalmazkodjék mindenkori hallgatóságához. „Fanatizáltam a tömeget, hogy politikám eszközévé tegyem. Kényszerítettem, hogy emelkedjen önmaga fölé, értelmet és tevékenységet adtam neki. Szememre hányták,...

Érdekel a cikk folytatása? »

Friss fórum hozzászólások