Kezdőlap / A(z) szabad%20mint%20a%20sz%c3%a9l%20teljes%20film%20magyarul%20online fórumtémák: (page 29)

A(z) szabad%20mint%20a%20sz%c3%a9l%20teljes%20film%20magyarul%20online fórumhoz témák:


A baba fürdetése

...pólyázót lehetőleg egymás közelébe készítse elő, hogy ne kelljen a fürdetéstől kipirult, nedves csecsemőt nagyobb távolságra vinni. A babafürdőkádat másra nem szabad használni, fürdetés után pedig alaposan ki kell mosni....

Érdekel a cikk folytatása? »

Szemünk fénye

...un. üvegtesti bevérzést is, hiszen elmondta a doktornő, hogy továbbra sem szabad emelni, cipelni, hajlongani, kapálni. Mivel fájdalmat nem éreztem, csináltam a dolgomat úgy ahogy megszoktam. Aztán most kesereghetek azon,...

Érdekel a cikk folytatása? »

Megbélyegzés

...Nemtetszésünknek sajnos túl vulgáris módon adunk hangot. Nem kell elfogadni, vagy épp dícsérni, támogatni a nem elfogadott életmódot, viszont üldözni semmiképpen sem lenne szabad! Mindenkinek meg van a joga a...

Érdekel a cikk folytatása? »

Fehérvérűség

...feladata, hogy a hosszan tartó kezelés során tartsák a lelket gyermekükben, bátorítsák, hogy hinni tudjon a felgyógyulásban. Leukémiás gyerekeket megfelelő védettség híján nem szabad fertőző gyerekbetegségek – például bárányhimlő –...

Érdekel a cikk folytatása? »

Vaj, vagy margarin?

...függetlenül újra népszerű lett, hiszen sokkal természetesebb élelmiszer, mint a margarin. Általában elmondható, hogy a vajat, margarint, szendvicskrémeket csak mértékkel szabad fogyasztani. Ha a kenyér, vagy pékáru önmagában is jóízű,...

Érdekel a cikk folytatása? »

Az orr betegségei

...rendszerint veleszületett rendellenességként jelentkezik. Belégzésnél az orrnyílások gyakran teljesen összezáródnak. Ilyen esetekben, a levegő szabad útjának biztosítása érdekében az orrtükörből, műtéti úton történő eljárással, ék alakú darabot kell eltávolítani. Kapcsolódó...

Érdekel a cikk folytatása? »

Friss fórum hozzászólások