Kezdőlap / A(z) két hét alatt 10 kiló fórumtémák: (page 9)

A(z) két hét alatt 10 kiló fórumhoz témák:


Anyagcsere gyorsító diéta

...két szelet puffasztott rizst, és két szelet mozzarella sajtot. Ebédre készítsünk zöldséges rizst zöldborsóból, zöldbabból, répából, hagymából, és kelkáposzta csíkokból. Uzsonnára idénygyümölcsöt, vacsorára brokkoli krémlevest, és két szelet puffasztott rizst....

Érdekel a cikk folytatása? »

A Dunai és a Folyami igola

...és balról két-két kis fogacska csatlakozik. A kifejlett példányoknál a két hátúszó az ivarérettségtől függően külön-külön vagy egymással érintkezve helyezkedik el. E fajnál a test elülső vége a legvaskosabb. Színezete:...

Érdekel a cikk folytatása? »

Macska-hűség

...és az akkor már kamasz két fiú kölykét is. Pár napig velünk maradt, aztán eltűnt. Megsirattuk. DE egyszer csak megjelent, terhesen. Hazajött szülni. Elkészítettem a fészkét és segítettem neki. Ami...

Érdekel a cikk folytatása? »

Kettős rendszerek kimutatása

...lehet a kísérőcsillag jelenlétére, ha a pár tagjai távcsővel sem különíthetők el. A kettőscsillagok spektroszkópiai úton is felfedezhetők: ha a két különböző színképtípusú csillag spektrumát egymásra rakódva látjuk, akkor spektrumkettősről...

Érdekel a cikk folytatása? »

Bye-Bye Zsír

...ha nem lenne olyan szégyenlős ruha nélkül? Szerintem a válaszok a fogyás mellett szólnak. A fogyásra bárki képes! Hangsúlyozom, hogy bárki! Legyen pár kiló plusz, vagy akár több tíz kilóról...

Érdekel a cikk folytatása? »

Friss fórum hozzászólások