Kezdőlap / A(z) gyümölcsből és zöldségből készült egészséges ételek fórumtémák: (page 112)

A(z) gyümölcsből és zöldségből készült egészséges ételek fórumhoz témák:


Kemoterápia

...vénán keresztül (intravénásan), illetve a bőr alá vagy az izomzatba fecskendezve. A kemoterápiás kezelés nem feltétlenül tesz szükségessé kórházi bentfekvést. Megfelelően felkészült szakrendelőkben, járóbetegrendelés keretében, esetleg az orvos rendelőjében vagy...

Érdekel a cikk folytatása? »

Szülés utáni depresszió

...fordulhat. Egészséges párkapcsolatban észre kell venni a normálistól, megszokottól eltérő viselkedést, és azonnal szakember segítségét kell kérnünk. Szeretet, gondoskodás, megértő család, más nem kell és talán tudomást sem fogunk venni...

Érdekel a cikk folytatása? »

Recept varíációk Wok-ra

...sem utolsó látvány. Az állandó kevergetés közben végzett párolás megőrzi a paprika vitamintartalmát is. Ha mindezeket még ropogós répával, babcsírával, főtt gombával és gyömbérgyökér dúsítjuk, nemcsak egészséges és ízletes, de...

Érdekel a cikk folytatása? »

Én, én meg én

...értelmezi és alkalmazza, saját személyes fejlődését is szolgálja. Aki arra törekszik, hogy jobban megismerje saját magát és a reakcióit, önmagával foglalkozik, és bizonyos fokig talán önző, de alaposabb önismerettel olyan...

Érdekel a cikk folytatása? »

Friss fórum hozzászólások